KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16969210

nr 1696 9210

Roger Wikheim. Signerad, daterad 1975, studie. Olja på duk, 60x50 cm, yttermått inklusive ram: 77x68 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 28 april 2025
kl 20:46:25

28/4 11:28:47 1      600 kr
28/4 20:28:30 2      Vinnande bud